Zwierzyniec
Aktualności
Exodus młodych Drukuj
środa, 05 lipca 2017 06:32

Plakat-ty-may

 
Rockowe brzmienia Drukuj
wtorek, 04 lipca 2017 07:43

Zespół "Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów" z Tarnowa zdobył pierwszą nagrodę tegorocznego przeglądu "Rockowisko" w Zwierzyńcu. W konkursie, który odbył się w Parku Środowiskowym w miniony weekend, wzięło udział siedem kapel, a w całej imprezie wystąpiło kilkanaście grup, w tym - po raz pierwszy - rockmeni z Ukrainy.

Nagrodą za pierwsze miejsce jest m.in. występ na scenie alternatywnej "Cieszanów Rock Festiwal". W związku z tym, że "Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów" już wcześniej zakwalifikował się na tę imprezę, zagrają na niej także zdobywcy drugiego miejsca podczas zwierzynieckiego "Rockowiska", czyli zespół "Vermis" z Łodzi. Trzecie zajął "Portfinger" z Lublina.

Uczestnicy tegorocznego konkursu zostali wybrani spośród 60 kandydatów, a ich występy oceniali przedstawiciele organizatorów z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu, Centrum Kultury Niezależnej "Pogotowie" z Biłgoraja i nieformalnej grupy "Róbmy muzykę" ze Zwierzyńca oraz firmy fonograficznej, która ufundowała nagrodę finansową dla zwycięzców i sfinansuje produkcję płyt całej trójki laureatów.
Więcej…
 
Ogłoszenie o konkursie Drukuj
czwartek, 29 czerwca 2017 06:01

og_oszenie_konkurs_Polska_Wie_2017_Large

 

Dokumenty do pobrania:
REGULAMIN KONKURSU „POLSKA WIEŚ – DZIEDZICTWO I PRZYSZŁOŚĆ”
KARTA ZGŁOSZENIOWA
 
"Rockowisko" po raz trzeci Drukuj
czwartek, 29 czerwca 2017 05:56

Fani różnych odmian muzyki rockowej powinni zarezerwować sobie najbliższy weekend na wizytę w Zwierzyńcu. W piątek 30 czerwca rozpocznie się, organizowana po raz trzeci, impreza pod hasłem "Rockowisko". Konkursowe przesłuchania i koncerty gwiazd w parku środowiskowym potrwają dwa dni.

Spośród prawie 60 zgłoszeń z całego kraju jury wybrało do konkursu propozycje ośmiu zespołów. W tym roku o nagrody będą się starać: "P.PiG" z Rzeszowa, "Folya" z Kielc, "Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów" z Tarnowa, "Utopia" z Krosna, lubelskie kapele "Red Stains" i "Portfinger, łódzki "Vermis" i "Synthetic Blast" z Krakowa.
Konkursowe przesłuchania rozpoczną się o 15.00, a występy będą oceniać przedstawiciele organizatorów z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu, Centrum Kultury Niezależnej "Pogotowie" z Biłgoraja i nieformalnej grupy "Róbmy muzykę" ze Zwierzyńca.
Więcej…
 
"Rockowisko" Drukuj
wtorek, 27 czerwca 2017 12:25

rockowisko

rockowisko_2

 


Strona 3 z 264

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie