Zwierzyniec
Aktualności
Flott Cascaders Team w Zwierzyńcu Drukuj
poniedziałek, 29 sierpnia 2011 15:33

Read more

W czwartek, 01. września polsko-czeska grupa Flott Cascaders Team zaprezentuje w  Zwierzyńcu, na stadionie przy ulicy Armii Krajowej, samochodowe pokazy kaskaderskie. Pokaz rozpocznie się o godzinie 19:00.

Oto jak przedstawia się grupa Flott Cascaders Team:

Macie niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak pracują profesjonalni filmowi kaskaderzy! Możecie wziąć udział w wielu demonstracjach, nakręcaniu niebezpiecznych scen akcji: samochodami, quadami i motocyklami w roli głównej.

Więcej…
 
Mobilne muzeum Jana Pawła II w Zwierzyńcu Drukuj
środa, 24 sierpnia 2011 10:06

mmjp2baner

Mobilne muzeum to 18-metrowy samochód w papieskich barwach. W jego naczepie, na 62 m kw. powierzchni, ustawiono gabloty z eksponatami, a na trzech ścianach wystawienniczych prezentowane są zdjęcia oraz filmy z życia Karola Wojtyły w trzech miejscach - Wadowicach, Krakowie i Rzymie. Pamiątki udostępnili kard. Stanisław Dziwisz, Muzeum Archidiecezjalne oraz Archiwum Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Część z nich nigdy wcześniej nie była pokazywana. Uroczyste otwarcie muzeum 23 sierpnia o godz. 19.30 na placu przed Ośrodkiem Turystycznym „ECHO” w Zwierzyńcu na Roztoczu.

 
Exodus Młodych - "Mocni nadzieją" Drukuj
środa, 24 sierpnia 2011 10:00

Read more    

Już po raz drugi w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej organizowane jest spotkanie młodzieży – EXODUS MŁODYCH pod hasłem „MOCNI NADZIEJĄ". Tym razem odbędzie się ono w dniach 23-26 sierpnia 2011 roku w Zwierzyńcu na Roztoczu.
„Exodus Młodych" to kontynuacja rozpoczętego w ubiegłym roku cyklu cnót boskich. Tegoroczny temat to też hasło pielgrzymki bł. Jana Pawła II z 12 czerwca 1999 r. w Zamościu. Dlatego w czasie spotkania wielokrotnie będziemy dziękować Bogu za dar jego beatyfikacji.

 

Więcej…
 
Modernizacja oczyszczalni ścieków Drukuj
wtorek, 23 sierpnia 2011 14:07

1-31

Gmina Zwierzyniec informuje o realizacji projektu pt. „Porządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Zwierzyniec w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego” dotyczącego przebudowy i rozbudowy oczyszczalni ścieków w Zwierzyńcu. Projekt współfinansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa VI Środowisko i czysta energia, Działanie 6.1 Ochrona i kształtowanie środowiska, Kategoria I Gospodarka wodno-ściekowa.

Więcej…
 
Mobilne Punkty Informacyjne - 26 sierpnia br. (piątek) - Zwierzyniec Drukuj
wtorek, 23 sierpnia 2011 14:01

Read more    

W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich konsultanci
z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odwiedzają poszczególne gminy regionu.

Celem tego przedsięwzięcia jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji
i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

Więcej…
 


Strona 255 z 295

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie