Zwierzyniec
Aktualności
Ogłoszenie konkursu ofert na realizację zadań w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu Drukuj
poniedziałek, 19 grudnia 2011 07:47

Burmistrz Zwierzyńca ogłasza otwarty konkurs na powierzenie zadania realizacji w 2012 roku w zakresie kultury fizycznej i sportu, na które mogą być przyznane dotacje z budżetu gminy.

Więcej informacji

 
Zaproszenie dla kobiet które chcą powrócić na rynek pracy Drukuj
piątek, 16 grudnia 2011 09:10

xx

 

 Lokalny Punkt Informacyjny w Zamościu zaprasza wszystkie kobiety  które chcą powrócić na rynek pracy po przerwie związanej  z urodzeniem i wychowaniem dzieci  na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 20 grudnia 2011 r. o godz. 10.00 w Osiedlowym Domu Kultury „Okrąglak” przy ul. Wyszyńskiego 28 A w Zamościu.

Więcej…
 
Kiermasz ozdób świątecznych wykonanych w WTZ Drukuj
czwartek, 15 grudnia 2011 20:00

Read more  Kiermasz WTZ 2011  Kiermasz WTZ 2011  

Mieszkańcy Zwierzyńca i turyści odwiedzający w najbliższą niedzielę Roztocze mogą wesprzeć uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, a przy okazji zaopatrzyć się w niezwykłe ozdoby świąteczne. 18 grudnia będą one sprzedawane podczas kiermaszu, który po mszach między 8.00 a 13.00 będzie się odbywać przy kościele pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski.

– W tym roku naszą ofertę poszerzyliśmy o elementy, których dawno albo w ogóle do tej pory na kiermaszu nie było. To m.in. choinki z organzy, mikołaje z sizalu czy adwentowe wieńce z siana – mówi kierownik WTZ w Zwierzyńcu Aleksandra Hanaka. Oprócz tego odwiedzający stoiska będą mogli kupić: szyszkowe choinki, żywe stroiki, bombki wykonane techniką decoupage, ceramiczne aniołki i kartki świąteczne. Wszystkie prace są dziełem uczestników WTZ, a dochód ze sprzedaży świątecznych ozdób, tak jak w poprzednich latach, będzie przeznaczony na zorganizowanie wycieczek i dodatkowych zajęć integracyjnych.

Więcej…
 
Wigilia w ośrodku kultury Drukuj
środa, 14 grudnia 2011 06:18

Osoby starsze, samotne i podopieczni Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zwierzyńcu spotkają się na tradycyjnej wigilii w najbliższy czwartek 15 grudnia o 14.00 w Zwierzynieckim Ośrodku Kultury i Rekreacji.

O wigilijne potrawy i oprawę artystyczną spotkania zadbają przedstawiciele miejscowego Klubu Seniora oraz artyści i pracownicy ZOKiR-u.
– Na stole pojawią się m.in.: barszczyk z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, śledzie w oleju, smażony karp, ryba po grecku, kapusta z grochem i kompot z suszu – ujawnia świąteczne menu jego współautorka Bogusława Panas.

Więcej…
 
Komputerowy kurs angielskiego w Bilbliotece Drukuj
poniedziałek, 05 grudnia 2011 07:15

mt_gallery: Fun English

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego FunEnglish.pl. Łączy on zabawę i naukę z używaniem z komputera. Każde dziecko może korzystać z kursu samodzielnie. Dokładnie tak, jak na co dzień korzysta z gier komputerowych. Wystarczy, aby uczyło się w bibliotece dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki.

Więcej…
 


Strona 299 z 347

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie