Zwierzyniec
Aktualności
Ogłoszenie Drukuj
środa, 02 maja 2018 10:18

Urząd Miejski w Zwierzyńcu informuje Mieszkańców Gminy Zwierzyniec, iż w dniach od 7 do 11 maja 2018 r. prowadzony będzie dodatkowy nabór osób chętnych do udziału w projekcie pt. „Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie gminy Zwierzyniec”

W ramach projektu montowane będą instalacje o mocy od 2 kW do 5 kW do produkcji energii elektrycznej wyłącznie dla potrzeb gospodarstwa domowego.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu, ul. Rynek 1, pokój nr 3, w godz. od 7.00 do 15.00.

Prosimy o zabranie ze sobą faktur z PGE lub innych dokumentów na podstawie, których możliwe będzie stwierdzenie ilości zużytej energii za cały 2017 r. w celu dobrania odpowiedniej wielkości instalacji fotowoltaicznej.

 
"Niepodległa dla wszystkich na Dzień Flagi” Drukuj
środa, 02 maja 2018 06:27
Szanowni Państwo,

2 maja obchodzimy Dzień Flagi, a barwy narodowe zdobią ulice i place tysięcy polskich miast i gmin. Tegoroczne święto flagi przypada na wyjątkowy moment. W 2018 roku obchodzimy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, w tym prawa do publicznego wywieszania symboli narodowych. Biuro Programu „Niepodległa”, które jest centrum obchodów stulecia odzyskania niepodległości, za pośrednictwem spotu „Niepodległa dla wszystkich na Dzień Flagi”, zaprasza wszystkich Polaków do wywieszania Flagi Państwowej.

Biuro Programu „Niepodległa”

ndw_baner

 

źródło: „Niepodległa dla wszystkich” (niepodlegla.gov.pl)

 

BIAŁO-CZERWONĄ TRAKTUJ Z SZACUNKIEM - jak prawidłowo obchodzić się z flagą RP (źródło: msiwa.gov.pl)

 
Inauguracja rocznicowych obchodów Drukuj
środa, 02 maja 2018 06:16

Read more  Dąb Niepodległości  Dąb Niepodległości  Dąb Niepodległości
 Dąb Niepodległości  Dąb Niepodległości  Dąb Niepodległości  Dąb Niepodległości

 

Gmina Zwierzyniec rozpoczęła obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W poniedziałek 30 kwietnia przy miejscowym urzędzie został posadzony "Dąb Niepodległości" (na zdj.), a wcześniej miejscowi gimnazjaliści, sołtysi i mieszkańcy otrzymali biało-czerwone flagi, które kupił samorząd.
Uroczystość posadzenia dębu zgromadziła przedstawicieli władz samorządowych i zaprzyjaźnionych instytucji, młodzież szkolną oraz duchownych i innych mieszkańców gminy.

Oficjalnie drzewko sadzili m.in. burmistrz Jan Skiba, przewodniczący rady miejskiej Urszula Kolman, prezes Towarzystwa Miłośników Zwierzyńca Franciszek Cieplak, proboszcz miejscowej parafii ksiądz Błażej Górski i dyrektor szkoły Jan Czochra.
Więcej…
 
Targi ślubne – Zwierzyniec 2018 r. Drukuj
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 13:09

 
Obchody Święta 3 Maja Drukuj
czwartek, 26 kwietnia 2018 12:17

3_maja_teraz_ok

 


Strona 6 z 295

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie