Zwierzyniec
Podatkowa sesja rady
Podatkowa sesja rady Drukuj
wtorek, 21 listopada 2017 08:13

Rada Miejska w Zwierzyńcu uchwaliła w czwartek 16 listopada podatki na przyszły rok. Część stawek radni utrzymali na dotychczasowym poziomie, a niektóre wzrosną o kilka groszy.

Takie same jak teraz będą stawki podatków rolnego i od środków transportowych.

Nieco wyższe będą podatki od niektórych gruntów i nieruchomości. Na przykład podatek od gruntu, związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej, wzrośnie z obecnych 85 groszy za metr kwadratowy do 87. Stawka podatku od budynków mieszkalnych będzie wyższa o 3 grosze i będzie wynosić 58 groszy za metr kwadratowy, a podatek od budynków, w których jest prowadzona działalność gospodarcza został podwyższony z 22 złotych i 10 groszy w tym roku do 22 złotych i 20 groszy w 2018.

Podczas czwartkowej sesji radni przyjęli również uchwałę, potwierdzającą przekształcenie Zespołu Szkół w Zwierzyńcu, czyli Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu i jej filii oraz Gimnazjum Publicznego im. Róży Zamoyskiej w Zwierzyńcu w Szkołę Podstawową im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu. Uchwała kończy procedurę dostosowania sieci szkolnej do nowego systemu oświaty.
 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie