Zwierzyniec
Zaproszenie na drugi kiermasz bożonarodzeniowy
Zaproszenie na drugi kiermasz bożonarodzeniowy Drukuj
piątek, 15 grudnia 2017 12:38

Pomysł z organizacją bożonarodzeniowego kiermaszu w Zwierzyńcu "pod chmurką" w ubiegłym roku sprawdził się i teraz będzie kontynuowany. Drugi jarmark na placu przed urzędem miejskim odbędzie się w przedświąteczną środę 20 grudnia między 8.00 a 11.00, ale potencjalni wystawcy powinni się zgłaszać jak najszybciej.

Przez wiele lat takie kiermasze przed Bożym Narodzeniem odbywały się w centrum kultury, ale gdy przed rokiem stoiska stanęły na powietrzu goście chwalili sobie to rozwiązanie. - Nie bez znaczenia był także termin, a dokładniej dzień tygodnia. Środa to u nas dzień targowy, dlatego by ułatwić dostęp do świątecznych produktów jak największej liczbie odwiedzających, tegoroczny kiermasz także organizujemy w środę, a miejsce dla handlujących udostępniamy za darmo - mówi dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu Edyta Sadło.

Organizatorzy liczą, że na stoiskach pojawią się stroiki i świąteczne ozdoby, miody i produkty pszczele, a także ciasta czy regionalne pieczywo. Wszystko zależy jednak od wystawców. Na razie chęć udziału w kiermaszu zadeklarowali pensjonariusze Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochach, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz indywidualni wystawcy. Lista jest otwarta, a kolejni chętni mogą się zgłaszać do 19 grudnia.

Zainteresowani mogą rezerwować miejsca osobiście w Punkcie Informacji Turystycznej w CKiBP w Zwierzyńcu, albo telefonicznie pod numerem: 84 687 26 60.
 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie