Zwierzyniec
Kolędować małemu
Kolędować małemu Drukuj
czwartek, 04 stycznia 2018 11:23

Rozpoczyna się nowa edycja Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Zwierzyńcu. Przesłuchania odbędą się w pierwszą niedzielę Nowego Roku, a miejscowe centrum kultury przyjmuje zgłoszenia uczestników.

Swoje zdolności wokalne mogą zaprezentować artyści w każdym wieku - soliści, instrumentaliści i zespoły z gminy Zwierzyniec. Każdy wykona jedną kolędę lub pastorałkę z własnym akompaniamentem albo z półplaybackiem.

Zgłoszenia trzeba składać w siedzibie Centrum Kultury przy ul. Słowackiego w Zwierzyńcu, a szczegółowych informacji udziela instruktor do spraw muzyki Anna Bezpalko-Wasiołek.

Rekrutacja chętnych kończy się 4 stycznia, a impreza odbędzie się trzy dni później. Przeglądowi będzie towarzyszyć koncert kolęd w wykonaniu zespołu śpiewaczego "Jarzębina" z Kocudzy, trzykrotnego laureata "Złotej Baszty" na Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu nad Wisłą, Nagrody im. Oskara Kolberga oraz wielu innych nagród, znanego m.in. z hymnu polskiej reprezentacji piłkarskiej na EURO 2012 "Koko koko Euro spoko".
 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie