Zwierzyniec
Tylko rock!
Tylko rock! Drukuj
czwartek, 04 lipca 2019 09:57

Screenshot_2019-07-04_Zwierzyniec_Tylko_rock_

Jeszcze nie przebrzmiały echa Dni Zwierzyńca, a miasto już szykuje się na kolejną ważną i cieszącą się dużą popularnością, imprezę plenerową. W najbliższy weekend na Roztocze zjadą fani muzyki rockowej, by wziąć udział w, organizowanym po raz piąty, "Rockowisku".
Dwudniowa impreza rozpocznie się w piątek 5 lipca, a jej gwiazdami będą w tym roku "Decapitated" oraz Kat & Roman Kostrzewski. Pierwsza z tych grup zagra już w piątek, zaś druga - w sobotniej części przeglądu. Oprócz nich podczas "Rockowiska" zagrają: "Infected Rain", "Virgin Snatch", "Łydka Grubasa", "The Louders", "Only Sons" i zdobywcy ubiegłorocznej Grand Prix, czyli "Klaustrofobia" oraz 7 młodych, obiecujących kapel, które zakwalifikowały się do przeglądu spośród ponad 70 propozycji. W tegorocznym konkursie wystąpią: "Deaf Space", "Jack Crusher", "Reign Of Fire", "The Sabala Bacala", "Whisky Baron", "Zwierzyniecpl" i "Mercurius".

 

Przesłuchania będą się odbywać w Parku Środowiskowym w piątek 5 lipca, a zgłoszeni wykonawcy powalczą o Grand Prix, nagrody finansowe i prawo występu na imprezie pod nazwą "Cieszanów Rock Festiwal".

Do wspólnej zabawy przy muzyce rockowej różnych nurtów zapraszają Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu oraz Centrum Kultury Niezależnej "Pogotowie" w Biłgoraju.

 

 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie