Zwierzyniec
CK dla aktywnych po wakacjach
CK dla aktywnych po wakacjach Drukuj
środa, 02 października 2019 06:14

Aerobik cieszył się do tej pory dość dużym zainteresowaniem mieszkanek miasta i gminy Zwierzyniec. W nowym sezonie pomysł będzie kontynuowany, a na pierwsze zajęcia miejscowe centrum kultury zaprasza w piątek 4 października.

Inne niż przed wakacjami będzie miejsce spotkań. Zamiast szkoły podstawowej, powakacyjne zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Drzenych i Ochrony Środowiska przy ul. Browarnej w Zwierzyńcu.

Zainteresowane panie mogą się zapisywać w miejscowym centrum kultury, które prowadzi również sprzedaż karnetów w cenie 60 złotych. - W poprzednim sezonie z tej propozycji korzystało kilkanaście osób. Spodziewamy się, że znaczna część będzie chcieć nadal razem spędzać czas, ale mogą do nich dołączać osoby, które jeszcze nie sprawdziły co daje aerobik - mówią autorzy pomysłu.
Jednocześnie przypominają, że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani jakichkolwiek innych poza ewentualnymi przeciwwskazaniami lekarskimi. Uczestnicy powinni się zaopatrzyć jedynie w odpowiedni strój i obuwie. Salę i sprzęt przygotowują organizatorzy.
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu zapraszają również na spotkania "Aktywnych kobiet 60+", które również będą organizowane dwa razy w tygodniu.

Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w zwierzynieckim centrum kultury albo telefonicznie pod numerem: 84 687 26 60.
 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie