Data publikacji: 2023-09-19, 0:00

Ilość wyświetleń: 206

Ogólnopolski Plener Plastyczny pt. „CZAR ROZTOCZA” w Zwierzyńcu


Odsłuchaj

Powrót

            W dniach od 23.09.do 01.10.2023 r. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła nr 31 z Siemianowic Śląskich organizuje   Ogólnopolski Plener Plastyczny  pt. „CZAR ROZTOCZA” w Zwierzyńcu. Na Plener ten zaproszeni zostali twórcy z całego kraju, w tym z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców i Animatorów  Kultury  Silesia Tak Art z siedzibą w Tychach,  twórcy  i sympatycy  Koła 31 SE i RP w Siemianowicach Śląskich, członkowie Koła  SE i RP  z Wołomina. Powyższa impreza  objęta została    Honorowym Patronatem Burmistrz Zwierzyńca Urszuli Kolman.  Uczestnicy Pleneru zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowo- Szkoleniowym „Zacisze” w ZwierzyńcuKomisarzem Organizacyjnym wym.
Pleneru jest Prezes Zarządu Koła- Ewa Macek.
W pow. Plenerze , który ma charakter ogólnopolski   weźmie udział   19 Twórców ( 17 malarzy, 1 pisarka i 1 poeta) wraz z osobami towarzyszącymi, członkami SE i RP  i zaproszonymi  gośćmi. Ogółem Plener będzie liczył  60 osób.
Twórcy z pewnością utrwalą w swoich pracach piękno architektury i przyrody Roztoczańskiego Parku Narodowego i jego okolic.


Poniżej zamieszczamy sylwetki Twórców-uczestników Pleneru Plastycznego pt.” Czar Roztocza ”.

Załączniki:

1. Sylwetki Twórców-Plener w Zwierzyńcu 8.pdf
Sylwetki Twórców-uczestników Pleneru Plastycznego pt.” Czar Roztocza ”.
Logotypu UE, Rzeczpospolitej Polskiej, województwa lubelskiego