Ilość wyświetleń: 5736

Informator SMS


Odsłuchaj

Powrót

Szanowni Państwo,

Chcemy poinformować, że uruchomiliśmy system powiadomień SMS dla mieszkańców naszej gminy. Od teraz mogą się Państwo zarejestrować w systemie, zarówno poprzez formularz dostępny naj stronie internetowej https://ssl.smsapi.pl/ jak i wypełniając formularz w wersji elektronicznej lub papierowej i dostarczając go odpowiednio na adres e-mail: it@zwierzyniec.info.pl lub do Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu, pokój 3a.

Zapisać się również można wysyłając sms pod nr 4628, o treści: ZW.Nazwa grupy

Przykładowo, chcąc się zapisać do systemu powiadomień SMS w grupie Kosobudy Bór, należy wysłać SMS o treści ZW.Kosobudy Bór pod numer 4628. (Istotne są duże i małe litery, spacje, polskie znaki diakrytyczne)

Koszt sms, zgodny z cennikiem operatora.

Wysyłając sms, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptację regulaminu.

Rejestracja jest w pełni darmowa (za wyjatkiem rejestracji sms), nie ponoszą Państwo żadnych płatności związanych z otrzymywaniem wiadomości SMS na swój telefon.

Jakie treści urząd zamierza przesyłać za pomocą wiadomości SMS?

Istotne informacje związane z działalnością urzędu, jak i całej gminy  (np. o bezpłatnych badaniach, szkoleniach, imprezach kulturalnych i sportowych, utrudnieniach w komunikacji, ostrzeżeniach pogodowych i innych spraw istotnych z punktu widzenia społecznego).

Czy można się wypisać z systemu SMS?

W każdej chwili można wypisać się z systemu SMS poprzez wpisanie swojego numeru telefonu w formularzu dostępnym na stronie www.zwierzyniec.info.pl. Ponadto można złożyć formularz rezygnacji z systemu SMS w Urzędzie Miejskim w Zwierzyńcu.

Regulamin Zwierzynieckiego Informacyjnego Serwisu SMS.

Formularze rejestracji / aktualizacji / rezygnacji

Zapraszamy do rejestracji.

Logotypu UE, Rzeczpospolitej Polskiej, województwa lubelskiego