Data publikacji: 2021-04-14, 12:18

Ilość wyświetleń: 755

Informacja


Odsłuchaj

Powrót
grafika zachęcająca do udziału w spisie

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa w całej Polsce od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r.
Zachęcamy mieszkańców gminy do samodzielnego wzięcia udziały w spisie, którego można dokonać samodzielnie na dwa sposoby:
• poprzez formularz internetowy, dostępny na stronie internetowej GUS spis.gov.pl
• telefonicznie dzwoniąc na infolinię spisową na numer 22 279 99 99. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00, z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych.
Spisu można dokonać również w Urzędzie Miejskim w Zwierzyńcu, na wydzielonym stanowisku komputerowym oraz przy wsparciu członków Gminnego Biura Spisowego (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 84 687 20 11).
Z osobami, które nie spiszą się samodzielnie przez Internet lub infolinię spisową od 4 maja br. będą kontaktować się rachmistrze, aby zrealizować spis w formie wywiadu telefonicznego.
Informujemy, że z uwagi na bieżącą sytuację epidemiczną w kraju wywiady bezpośrednie w terenie realizowane przez rachmistrzów zostały wstrzymane do odwołania.
W przypadku dokonania samospisu internetowego przeprowadzonego za pośrednictwem formularza internetowego osoby będą mogły wziąć udział w Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, która trwa od 1 kwietnia 2021 r. Dla uczestników loterii przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje oraz regulamin loterii dostępne są na stronie internetowej loteria.spis.gov.pl Została również uruchomiona Infolinia, która obsługuje przedsięwzięcia pod numerem telefonicznym 22 871 99 21.
Więcej informacji na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 uzyskać można w Urzędzie Miejskim w Zwierzyńcu, bądź na stronie: spis.gov.pl.

Burmistrz Zwierzyńca

Urszula Anna Kolman

Logotypu UE, Rzeczpospolitej Polskiej, województwa lubelskiego